logo

Twój koszyk jest pusty

logowanie | rejestracja
Producenci
Wyszukiwarka
Kontakt
Telefon [Tel] +48 602 692 775
Telefon [Tel] +48 602 727 127
Produkt dnia
FipRex XL - preparat na kleszcze i pchły (40-60 kg) 5.5ml
FipRex XL - preparat na kleszcze i pchły (40-60 kg) 5.5ml
Cena dnia: 22 zł
Karty płatnicze
użytkowników online: 15
zalogowanych: 0
liczba odsłon: 34853030
Newsletter
REGULAMIN KORZYSTANIA Z SERWISU
 
 

Regulamin stanowi prawną podstawę określającą zasady korzystania z naszej witryny. Odwiedzając naszą witrynę akceptujecie Państwo aktualne postanowienia tego Regulaminu korzystania z witryny oraz zobowiązujcie się do przestrzegania wszystkich zawartych w nim zasad.

WARUNKI OGÓLNE

Ceny towarów znajdujacych się w sklepie internetowym są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).

ZAMÓWIENIA

       Podane przez użytkownika dane teleadresowe mogą zostać wykorzystane jedynie dla celów obsługi zamówień.

     Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez zamawiającego formularza zamówienia na stronach sklepu internetowego i potwierdzenie złożonego zamówienia.

      W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

     Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

      Potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne z zawarciem wiążącej obie strony umowy kupna-sprzedaży z wszystkimi tego faktu konsekwencjami.

       Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.

      Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

      Koszty przesyłki są pokrywane przez Nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je nasz sklep, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na nas.

PŁATNOŚCI

  W chwili obecnej dostępne są następujące formy płatności za zamówiony towar:

     - za zaliczeniem pocztowym, 
     - przelewem na konto,
     - za pomocą systemu mTransfer, przelewy24.pl,
   

Ceny podane przy poszczególnych towarach wyrażone są w złotych polskich, są cenami brutto i nie zawierają kosztów przesyłki (szczegóły patrz - "Płatności i dostawy").

DOSTAWY

Realizacja zamówienia następuje w ciągu 1-5 dni roboczych . W przypadku gdy zamawiany towar nie jest dostępny w magazynie, ani u dystrybutora - czas realizacji może wydłużyć się  do 2 tygodni - klient wówczas jest o zaistniałej sytuacji informowany przez nasz sklep.
Warunkiem realizacji zamówień płatnych za pomocą przelewu, przelewy24, mTransfer zamówienie jest realizowane po otrzymaniu wpłaty.

Zamówione towary wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

Opłata za dostawę oraz czas oczekiwania na przesyłkę zależy od wybranego rodzaju transportu i wielkości przesyłki oraz odległości.

GWARANCJE I REKLAMACJE

  Towary oferowane w sklepie internetowym są objęte gwarancją producenta i dostarczane z odpowiednimi kartami gwarancyjnymi.

  W przypadku reklamacji należy kontaktować się z obsługą naszego sklepu lub z odpowiednim serwisem, o ile jego adres został podany na karcie gwarancyjnej. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest karta gwarancyjna, którą Klient otrzymuje wraz z zamówionym towarem.

 Każdemu klientowi przysługuje prawo zrezygnowania z zakupu w ciągu 10 dni. Należy oddać produkt w stanie niezmienionym, w oryginalnym opakowaniu wraz z instrukcją, gwarancją oraz dowodem zakupu. Przed odesłaniem towaru proszę się skontaktować z obsługą sklepu, ponieważ nie odbieramy paczek „za pobraniem”. Zwracany towar nie może nosić znamion użycia. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi klient. Rezygnację z zamówienia, które nie zostało jeszcze wysłane, prosimy zgłaszać telefonicznie - 0602 77 27 51.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu rozpatrywane będą jedynie na podstawie protokołu reklamacyjnego sporządzonego w obecności doręczyciela.

Reklamacje dotyczące niezgodności przesłanego towaru ze złożonym zamówieniem rozpatrujemy na podstawie pisemnego zgłoszenia (e-mail). W ciągu dwóch dni roboczych od dnia otrzymania zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia dalszego toku postępowania.


POLITYKA PRYWATNOŚCI

Wszystkie dane osobowe wprowadzane podczas rejestracji konta w naszym sklepie są bezpiecznie przechowywane i wykorzystywane wyłącznie dla potrzeb działalności sklepu.

Zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. 133, poz. 833/1997) dane te nie będą udostępniane firmom i osobom trzecim, a wszyscy zarejestrowani klienci sklepu mają prawo do wglądu i modyfikacji swoich danych znajdujących się w bazie danych serwisu, poprzez formularz dostępny po zalogowaniu się (w opcjach konta użytkownika).

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

 Wszelkie dane klientów nie są przez nas udostępniane innym firmom lub osobom trzecim bez wiedzy i zgody klienta (zgodnie z Ustawą z dnia 29 lipca 1997 r. o ochronie danych osobowych).
  
ZDJĘCIA PRODUKTÓW
 
Opisy oraz zdjęcia produktów w sklepie www.delazoo.pl mają charakter informacyjny. Sklep www.delazoo.pl nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dokonane przez producenta w kompletacji oraz zmianie kolorystyki produktów. Dokładamy jednak starań aby odpowiadały one jak najbardziej prezentowanym produktom. 
Bezpieczeństwo | FAQ | Regulamin | Cennik wysyłek | Kontakt

Na skróty :